Összefoglaló : 2. forduló összefoglalója

2. forduló összefoglalója

Qasymodo  2007.04.19. 22:19

Ha csütörtök, akkor összefoglaló!

Köszöntünk mindenkit! Vajon az eddigi győztesek képesek megismételni a sikert? Na és a vesztesek? A triumvirátus tagjai milyen eredményt érnek el? Mindenre választ ad az összefoglaló!

A Csoport:

Mai első helyszínünk a Junior Stadion aholis a Junior16 csapata találkozott az első meccsét játszó 1. FC Burton Hun-nal.

Vincent Bresler tapasztalatlansága miatt elvétett egy beadást, melyet Tamás Kolozsvári (Junior16) kaparintott meg, és rövid cselezgetés után gólt szerzett: 1 - 0. János Kamocsai, a vendégek játékosa a mérkőzés 8. percében lecsapott egy balról érkező beadásra, és a kapuba továbbította a játékszert: 1 - 1. Gyárfás Geosits (Junior16) szabálytalanság miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült.  vendégek megszerezték a vezetést a 25. percben, amikor egy jobb oldalról érkező támadást Valter Korpics góllal fejezett be: 1 - 2.  Vincent Bresler (Burton) a sípszó után lőtte el a labdát, így sárgalapos figyelmeztetésben részesült.

Egy gyors Burton-akció a bal szélen, melyet Elek Vass góllal zárt, így a 71. percben már 1 - 3 az állás. 80. perc: Vincent Bresler nagyszerű helyzetet harcolt ki magának a középpályán, melyből gól is született, ezzel Burton növelte előnyét: 1 - 4. 82 percnyi játék után a mesterük által űzött Burton játékosai egy sikeres kényszerítőt hajtottak végre, ezt követően Carlos Vellvé növelte csapata előnyét: 1 - 5. A nézőtéren többen is úgy gondolták, hogy a bíró nem volt elég határozott, amikor egyedül Davide Sciortino (Junior16) játékosnak adott sárgalapot a 82. percben.

sajnos a Kcsa FC.   vs   gelichor fc elmaradt adminisztrációs hiba miatt...

Sajnos a B csoport papíron vívta kűzdelmeti (megint) ígyaztán közel állnak a kizáráshoz!

A C csoport szintén hasonló problémákkal kűzdött, azonban itt volt egy szoros mérkőzés...

A mérkőzés 4. percében egy jobb oldali kényszerítő után Fabián Jacanamijoy egyedül vezethette kapura a labdát, és könyörtelenül kihasználta a lehetőséget: 0 - 1. 28. perc: Justs Tannis-Priede jobb szélen végigvezette a labdát, majd a hálóba gurított, ezzel Tankkiller számára kiegyenlítette az állást: 1 - 1. Ron Nuttall (Tankkiller) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a 31. percben. Az ellenfél szó szerint átgázolt az egyébként szokatlanul jól játszó Otto Dockerill (Windows) testén, így sajnos le kellett vinni a pályáról. Gwendolin Jeanrenaud jött be helyette.

A vendégek megszerezték a vezetést a 47. percben, amikor egy jobb oldalról érkező támadást Krisztián Kőhalmi góllal fejezett be: 1 - 2. Krisztián Kubinszki (Tankkiller) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a 49. percben. A meccs 67. percében szinte felrobbant az aréna, amikor Lajos Nagy átrobogott a vendégek teljes középső védelmén, és kiegyenlített: 2 - 2. Söncke Woehrl, az általa oly hőn kedvelt Windows játékosa gondolt egyet 73 percnyi játékot követően, és a jobb szélről, a tizenhatos sarkáról egy hatalmas bombát eresztett meg. A kapus még bele tudott érni, de hárítani már nem volt képes: 2 - 3. 79. perc: Lajos Nagy térdsérülést szenvedett, és el kellett hagynia a pályát. Helyére István Martinek állt be.

Következhet a D csoport, ahol az N csapatok ütötték ki a mai ellenfeleiket!

NO MORE CHEAT   vs   Aston Kanál:

Yahya Değirmenci egy gyors jobb oldali ellentámadásból gólt szerzett, ezzel az állás 1 - 0.  Ricardo Carqueja növelte CHEAT előnyét a mérkőzés 43. percében, miután a jobb szélen remek lehetőség adódott számára, és nem hibázott: 2 - 0. Egy jobb oldali támadás végén a meccs 45. percében Emil Iordache fejesgóllal növelte a precíz támadást vezető CHEAT csapatának előnyét: 3 - 0.

71. perc: Elek Geosits szögletrúgása épp Helmut Klemera lábai előtt landol, aki rutinosan a kapuba vágta: 3 - 1! 76. perc: Yahya Değirmenci (CHEAT) áttört az ellenfél középső védelmén, majd gólt szerzett: 4 - 1 az állás. 77. perc: Józef Sadłocha (CHEAT) áttört az ellenfél középső védelmén, majd gólt szerzett: 5 - 1 az állás. A játék képe lassan változni kezdett, mert az előnye tudatában játszó CHEAT átadta a teret és a támadás lehetőségét az ellenfélnek. 80. perc: Józef Sadłocha (CHEAT) áttört az ellenfél középső védelmén, majd gólt szerzett: 6 - 1 az állás.

Botond Fc   vs   Nike Total 90

A légyzümmögést is hallani lehetett volna a lelátókon, amikor a vendégek játékosa, Szilveszter Serfőző egy jobboldali támadás eredményeképp gólt szerzett csapata számára: 0 - 1 a meccs 28. percében.  A mérkőzés 36. percében az egyik Total játékos, Ivan Reeh sárga lapos figyelmeztetésben részesült, szándékos szabálytalanság miatt.

A vendég szurkolók tomboltak, amikor Szilveszter Serfőző utat tört magának a jobb szélen, majd hirtelen a kapuba küldte a labdát a 53. percben. Total előnye nőtt, már 0 - 2 az állás. 56 percnyi játék után a mesterük által űzött Total játékosai egy sikeres kényszerítőt hajtottak végre, ezt követően Sławomir Grobosz növelte csapata előnyét: 0 - 3. A játék képe lassan változni kezdett, mert az előnye tudatában játszó Total átadta a teret és a támadás lehetőségét az ellenfélnek. Ferenc Szamosi (Botond) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a 57. percben. Egy jobb oldali beadást Sándor Török lőtt el kapásból. A labda egy védőn megpattanva a hálóban kötött ki: 0 - 4

Így jutunk el az E csoportba, ahol Az ágyúsok besültek és marosv fc pedig ismét egy 2-0s vereséget könyvelhetett el! Sebaj fiúk! Lesz ez még jobb is:)

Arsenal 20   vs   FC Gárdony

Gergely Májer (Arsenal) sárga lapos figyelmeztetést kapott 2 percnyi játék után, sportemberhez méltatlan viselkedés miatt. Nozomi Shiomi (Arsenal) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a 7. percben. Ross Whitehead, az általa oly hőn kedvelt Gárdony játékosa gondolt egyet 26 percnyi játékot követően, és a jobb szélről, a tizenhatos sarkáról egy hatalmas bombát eresztett meg. A kapus még bele tudott érni, de hárítani már nem volt képes: 0 - 1. 27 percnyi játékot követően Nozomi Shiomi (Arsenal) másodszor is sárga lapot kapott, így el kellett hagynia a pályát. A szurkolók kétségbeesetten nézték végig, amint György Terjék (Gárdony) segítségért kiáltott egy durva ütközés után, és hordágyon vitték le a pályáról. Elek Nagy vette át a posztját. Antek Wypart (Arsenal) akadályozta az ellenfelet egy szabadrúgás elvégzésében, így sárgalapos figyelmeztetésben részesült a 31. percben.

A labdazsonglőr Márton Frei számára eljött a lehetőség, hogy remek technikai tudását megvillantsa Vincent Randahl befűzése közben, majd góllal fejezte be csodálatos szólóját, amivel az állás 1 - 1. Felipe Ríos sokadik jó beadását Riccardo Zanoni váltotta gólra a mérkőzés 53. percében: 1 - 2. 60. perc: Szándékos kezezés miatt Gergely Májer (Arsenal) megkapta második sárgáját, így kiállították. Egy gyors Gárdony-akció a bal szélen, melyet Bartek Czornik góllal zárt, így a 61. percben már 1 - 3 az állás. Fredrik Ohlsjö (Arsenal) durva szabálytalansága sárga lapot ért

Győr-Szabadhegy   vs   marosv fc

Mahine Poore (Győr-Szabadhegy) szabálytalanság miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült. Kényszerű cserét hajtott végre a balszerencsés marosv, Zsolt Rácz nem tudta folytatni a játékot, helyette Pedro Miguel Reis jött be.  28 perc telt el a meccsből, amikor gyönyörű összjáték alakult ki a bal oldalon, melyet követően a lelkesen futballozó Győr-Szabadhegy játékosa, Maksymilian Płochocki szerzett gólt. Az állás így: 1 - 0. A néha feltűnően szabálytalanul játszó marosv-játékos, Gyula Zsigmond hosszasan rángatta ellenfele mezét, ezért sárga lapot kapott. Jarosław Hałubek (marosv) durva szabálytalansága sárga lapot ért. Bár az ellenfél véletlenül belékönyökölt, Nuh Kurman (Győr-Szabadhegy) úgy döntött, be tudja fejezni a játékot, nem hagyta magát lecserélni.

58. perc: Szándékos kezezés miatt Gyula Zsigmond (marosv) megkapta második sárgáját, így kiállították. 64. perc: Egy szöglet utáni kavarodásban Vedran Puljić (Győr-Szabadhegy) eszmélt a leghamarabb, lecsapott a játékszerre, és a hálóba "pofozta" azt. 2 - 0

Végül itt az E csoport! Köreinkben üdvözölhetjüük a kiesett Partisans-t aki magabiztosan söpörte be a 3 pontot a derekasan kűzdő Snowkids! ellen. A másik meccsen Adyváros megjelent a mérkőzésen a FradiSasok viszont nem!

7. perc: Partisans megszerezte a vezetést, amikor Tommy Plejdrup pontos, jobb oldalról érkező lövése épp a bal felső sarokban landolt. 1 - 0.  Jarl Mårtensson (Partisans) sárga lapos figyelmeztetést kapott 25 percnyi játék után, sportemberhez méltatlan viselkedés miatt.  Elliott Hofbauer (Partisans) szabálytalanság miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

Elliott Hofbauer sportszerűtlen viselkedésével "kiérdemelte" második sárga lapos figyelmeztetését is. 80. perc: Villámgyors bal oldali akció végén Tommy Plejdrup éles szögből, precízen lőtt a rövid sarokba. Ezzel 2 - 0 a helyzetet okosan kihasználó Partisans javára. 89. perc: a középső vendégvédelem tehetetlenül nézte Jarl Mårtensson akcióját, melynek végén már 3 - 0 állt az eredményjelzőn.

Összegzésként: 5 le nem kötött meccs (ebből egy a mi hibánk...:() és sok izgalom! a válaszok: van aki 100% és van 0% is és vannak más százalékok is...A triumvirátus tagok mind nyertek (!) Győr 2-0-al, Total 4-0-al Partisans pedig 3-0-al harcolta ki a 3 pont sorsát!

Köszönjük figyelmüket, egy hét múlva találkozunk! Viszont látásra!